Ekipa

ks. Dawid GŁOWACZ

Tegoroczny neoprezbiter Archidiecezji Poznańskiej pochodzący z Leszna.
Skierowany jako wikariusz do parafii Narodzenia NMP w Tulcach. Związany z AKMem oraz Kleryckim Kołem Misyjnym od 2011 roku. 
Uczestniczył w doświadczeniach misyjnych na Wyspach Zielonego Przylądka i w Kazachstanie

Popołudniami grywa w kosza, a wieczorami astronom-amator.kl. Jan CIEŚLAK
Kleryk ASD w Poznaniu. Obecnie na II roku w seminarium. 
Staram się coraz bardziej poznawać wolę Bożą co do swojego życia, biorę udział w spotkaniach kleryckiego koła misyjnego i AKMu, lubię grać w piłkę nożną i grać na gitarze. 
Aaaa no i uwielbiam chodzić wraz z najlepszą grupą 21 co roku do Matki Bożej do Częstochowy  

kl. Bartosz KANIA
Kleryk V roku ASD w Poznaniu.
Zawodowy ogrodnik, kawalarz amator.

Pochodzę z Jędrzejewa, w parafii Lubasz - Sanktuarium Królowej Rodzin. Lubię jazdę rowerem, łowić ryby, podglądać przyrodę. I lubię jeszcze pić kawę z kolegami i wiele innych rzeczy, które sprawiają radość!

Wyjazd na doświadczenie w Jerozolimie traktuję jako wyjątkową łaskę, cieszę się ,że mając 33 lata mogę tutaj być, że mogę doświadczać miejsc i obecności Tego, który zaprosił mnie na drogę powołania. "Jezu cichy i pokornego serca, uczyń serce moje według serca Twego".

Robert KHARITONOV (Robi Haris)

Magister teologii, filozof, poeta i wieczny pielgrzym.
Pochodzi z pod granicy rosyjsko-chińskiej, mieszka na Ukrainie, studiuje w Polsce. W AKM od października 2014 r. Powoli odkrywa w sobie powołanie misyjne. Lubi eksperymenty kulinarne, podróże, koty i życie.

Marzenia - przeżyć życie tak, aby nie żałować i odnaleźć swoją drogę, miłość i ziemię obiecaną.

 

Luiza NADSTAZIK

fot. Martyna Zgierska
Studencka Agencja Fotograficzna WNPiD UAM
http://saf.wnpid.amu.edu.pl/
Studentka stosunków międzynarodowych oraz prawa z ogromnym kalendarzem wypełnionym po brzegi i głową pełną pomysłów.
Dotychczas nie zrealizowała marzenia o zagranicznym wolontariacie, na szczęście w marcu (po powrocie z ERASMUSA+) trafiła do AKMu i od tego czasu misje zaczęły powoli wkradać się w jej serce.
Pragnie nieustannie się rozwijać, dlatego angażuje się w wiele rzeczy i stara się robić je na 100 %. 
Na co dzień aktywna członkini kół naukowych, uczestniczka wykładów, konferencji, kursów językowych etc. W natłoku zajęć jednak zawsze znajduje czas dla rodziny, bliskich znajomych oraz naturalnie dla Adeli (uroczy psi członek rodziny).

Kocha podróże, spacery, książki, specyficzne filmy, perfumy, dobrą muzykę. Stara się żyć jak najzdrowiej i najlepiej.
Zafascynowana światem, życiem i ludźmi.

Tomasz SEREJ

Student teologii o wielu zainteresowaniach - od Formuły 1 po Japonię
W AKM-ie od 2014 roku, choć do misji ciągnęło go już trochę wcześniej. Obecnie na IV roku teologii.
Choć ze Swarzędza, żyje również Poznaniem i okolicą. Lektor w rodzinnych stronach, związany ze służbą liturgiczną od kilkunastu lat. Spragniony przygód, posiadający wiele nietypowych zainteresowań.

Charakteryzuje się: dobrym humorem, dużą wyobraźnią. W wolnym czasie: odpoczywa lub żyje swoimi zainteresowaniami. Potrafi lepiej orientować się w terenie na wyjazdach niż tubylcy.


Anna TOMIAK

Zakręcona studentka pedagogiki. Orto-kato patriotka.
W AKMie od I roku studiów. Uczestniczka Doświadczenia misyjnego "Jerozolima 2014". Zauroczona tym miastem, jego historią i kulturą. 26.07.2015r. wróci tam, by znów pracować dla dobra Dzieci i Sióstr z Domu Pokoju na Górze Oliwnej.  
W tygodniu "poznanianka", w weekendy "tłoczanka" z pełnym zaangażowaniem w opiekę nad rodzinnymi maluchami. 

 Posiada: poczucie humoru, dziwne pomysły i przyzwyczajenia.W wolnym czasie: dzieci, książka, pianino, film. Marzenia: gra na skrzypcach, podróż do Prowansji.

Agata WACHOWIAK

Magister teologii in spe (w nadziei). Zachwycona misjami od niedawna.
W AKM-ie od 2014 roku. Planuje od października rozpocząć studia licencjackie na kierunku Dialog i doradztwo społeczne, specjalność mediacja społeczna i aktywizacja potencjału ludzkiego.
Rodowita poznanianka, związana ze wspólnotą Wiara i Światło. Poza tym instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego, w harcerstwie od 13 lat, przyzwyczajona do trudnych warunków życia.


Na co dzień nie opuszcza ją poczucie humoru. W wolnych chwilach czyta. Może nie dużo, ale za to wszędzie. Uwielbia chodzić po górach, jeździć tramwajem i nie mieć wolnego czasu.