poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Ostatni dzień

Ostatni dzień w Ziemi Świętej. Dzisiaj zaczęliśmy niestandardowo – od śniadania. 


A następnie zajęliśmy się pracami porządkowymi. Sprzątaliśmy dom, podwórko, garaż, robiliśmy pranie, sprzątaliśmy własne pokoi. Kleryk Jan pojechał po zeszyty do szkoły. A o godzinie 11 przyjechała ekipa budowlana do placu zabaw. Po obiedzie ciąg dalszy aż do uroczystej Mszy Świętej z prymicyjnym błogosławieństwem ks. Dawida. A po Mszy były podziękowania i małe, ale ładne prezenty, przygotowane przez Sióstr i uroczysta kolacja. Po kolacji do późna chłopacy kończyli wznoszenie murku, no a potem wszyscy razem i każdy z osobna podjęliśmy się nielekkiego zadania pakowania się. O drugiej w nocy opuściliśmy to cudowne miejsce i udaliśmy się w drogę powrotną do Polski.


To był piękny i ważny czas dla każdego z nas. Czy to już jest koniec? – Nie, to dopiero początek, początek czegoś nowego. Myślę, że ten czas zaowocuje w życiu każdego z nas i my wydamy dobre owoce.
Obecnie czekamy na opóźniony samolot do Warszawy. Z przyczyn technicznych i braku czasu zdjęcia zostaną udostępnione po powrocie do Poznania.1 komentarz:

 1. hope you enjoyed your time with us
  and i hope and wish we will meet you again
  it was a great time with you AKM :)
  with love ,
  Ala'

  OdpowiedzUsuń